This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Пункт європейської інформації

Діяльність Пункту європейської інформації
на базі Кам’янець-Подільської центральної міської бібліотеки

Одним із пріоритетних напрямків стратегічного розвитку України є інтеграція нашої держави до Європейського співтовариства. Європейський Союз – це сім’я демократичних Європейських країн, які об’єдналися заради миру та процвітання. Основним напрямком державної політики, як внутрішньої, так і зовнішньої, Україна обрала європейський вибір, кінцевою метою, якої має бути повноправне членство в Європейському Союзі. Для України Євроінтеграція – це шлях модернізації економіки, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій. З метою інформування широких верств населення про різні сфери життя ЄС та процесу Європейської інтеграції України при Кам’янець-Подільській центральній міській бібліотеці працює Пункт європейської інформації (ПЄІ). Пункт надасть інформацію про політичні зміни, що відбуваються в країні із прийняттям курсу на європейську інтеграцію.
Послуги, що надає ПЄІ для населення:
► збір та презентація матеріалів з питань європейської інтеграції;
► забезпечення доступу до інформації за допомогою мережі Інтернет;
► постійно діюча інформаційна вітрина «Україна і Європа: кроки назустріч»;
► друковані та електронні джерела з питань євроінтеграції;
► інформаційно- просвітницькі та мистецькі заходи.
 Основні заходи, що проводить ПЄІ:
• формування та актуалізація ресурсної бази Пункту;
• підготовка та розповсюдження інформаційних матеріалів з питань європейської інтеграції;
• консультування відвідувачів ПЄІ;
• організація та здійснення заходів, спрямованих на привернення уваги громадськості регіону до інформаційного пункту («круглі столи» з питань європейської інтеграції, екскурсії, конкурси та інші заходи для молоді). Заходами ПЄІ наголошує, що українці – європейська нація з багатовіковою культурою. Ми розкриваємо багатство та неповторність нашої культури, самобутність, з одного боку, а з іншого – підкреслюємо тісний історичний взаємозв’язок національної культури з культурами інших європейських країн та загальноєвропейськими культурними традиціями. Консультант Пункту надасть інформацію про політичні зміни, що відбуваються в країні у зв’язку із прийняттям курсу на європейську інтеграцію, основні цілі та принципи ЄС, та ті перетворення, що відбудуться в Україні, після прийняття всіх європейських норм та стандартів.


Конституція України. Стаття 9.

Постанова «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань європейської інтеграції» від 20 березня 2019 р. № 249

Указ Президента України «Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 19 березня 2019 року №82/2019

Постанова Верховної Ради України «Про Звернення Верховної Ради України до інституцій Європейського Союзу щодо поглиблення співробітництва між Україною та Європейським Союзом» від 5 липня 2018 року № 2490-VIII

Постанова Верховної Ради України «Про попереднє схвалення законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору)» від 22 листопада 2018 року № 2622-VIII

Указ Президента України «Про заходи, пов’язані із запровадженням Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України» від 26.05.2017 № 146

Указ Президента України «Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки» від 21 лютого 2017 року № 43/2017

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання рекомендацій, які містяться у шостій доповіді Європейської комісії…» від 18 лютого 2016 року № 1021-VІІІ.

Закон України «Про внесення зміни до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо виконання рекомендацій, які містяться у шостій доповіді Європейської комісії…» від 18 лютого 2016 року № 1019-VІІІ.

Закон України «Про внесення зміни до Кодексу законів про працю України щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації з правом Європейського Союзу» від 12 листопада 2015 року № 785-VІІІ.

Указ Президента України № 549 / 2015 про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»

Постанова Верховної Ради України «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Перспективи запровадження Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України» від 14 травня 2015 року № 431-VІІІ.

Постанова Верховної Ради України «Про Звернення до інституцій та держав-членів ЄС стосовно виконання Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України» від 14 травня 2015 року № 432-VІІІ.

Постанова «Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо виконання рекомендацій Європейського Союзу з виконання Україною плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України стосовно уточнення підслідності органів досудового розслідування» від 08 жовтня 2015 року № 727-VІІІ.

Постанова «Про Звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав, Європейського Парламенту і парламентських асамблей міжнародних організацій щодо продовження та посилення санкцій проти Російської Федерації за організацію терористичних актів в Україні» від 11 грудня 2015 року № 892-VІІІ.

Постанова Кабінету Міністрів України «Питання оприлюднення рішень і рекомендацій Ради асоціації між Україною та Європейським Союзом і Комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом» від 04 березня 2015 року № 84.

Постанова Кабінету Міністрів України «Питання організації роботи підкомітетів Комітету асоціації між Україною та ЄС» від 08 липня 2015 року № 646.

Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про підписання Угоди між Урядом України та Європейською Комісією про участь України у програмі «Креативна Європа» від 18 листопада 2015 року № 1182-р.

Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 120 плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії та їхніми державами- членами, з іншої сторони, на 2014−2017 роки» від 30 грудня 2015 року № 1401-р.

Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Національного плану заходів з виконання другої фази Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України» від 30 грудня 2015 року № 1432-р.

Закон України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014–2017 роки» від 14 жовтня 2014 року № 1699-VІІ.

Закон України «Про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони» від 16 вересня 2014 року № 1678-VІІ.

Розпорядження Президента України «Про підписання політичних положень Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони» від 19 березня 2014 року № 230 / 2014-рп.

Постанова Верховної Ради України «Про Заяву Верховної Ради України «Про європейський вибір України» від 16 вересня 2014 року № 1679-VІІ.