«Поглянь у майбутнє…»

Правильний вибір професії — це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.
З метою привернути увагу підлітків до питання вибору професії та її значення, звернути увагу на фактори, що обумовлюють вибір людиною тієї або іншої спеціальності, поговорити про помилки, які допускаються при обранні професії, наголосити на важливості прийняття правильного вибору фаху для подальшого щасливого життя, працівники відділу краєзнавства центральної міської бібліотеки ім. Костя Солухи організували профтайм «Поглянь у майбутнє…» для учнів 9 класу Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів “Славутинка”. Перед учнями виступив спеціаліст міського центру зайнятості з профорієнтації Нечитайло Леся Анатоліївна.
Майбутні абітурієнти переглянули презентацію «Професії майбутнього», а також отримали вичерпні відповіді на всі запитання.
Таким чином, вибір професії складний і багатогранний процес враховує масу нюансів і правильно вибрати професію – завдання непросте, але необхідна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *