«Вагон ідей з Hand made»

Бажання творити приходить майже до кожного з нас. У багатьох є якесь захоплення. Немає нічого кращого, ніж втілювати свої ідеї в життя. Рукоділля – це особливий стан душі, позитивні емоції, які ми потім даруємо тим, хто нас оточує. Виготовляючи щось власноруч, не помічаєш плину часу, не відчуваєш втоми. Тому люди не залишаються байдужими до чужої творчості. Як, наприклад, до виставки виробів ручної роботи «Вагон ідей з Hand made», що відкрилася 12 червня у відділі краєзнавства центральної міської бібліотеки ім. К. Солухи.
Для відвідувачів виставки випала унікальна нагода ознайомитися зі всім спектром виробів та творчістю кам’янецьких майстрів, познайомитися з видами українського ремесла та рукоділля.
Роботи демонстрували творче бачення навколишнього світу у виробах з різних видів мистецтва: художньої вишивки, бісероплетіння, ляльок-мотанок, паперопластики, розпис скла вітражними фарбами, художньої обробки дерева, аплікації, глиняні вироби, лозоплетіння, скульптура з гіпсу. У кожній роботі майстри передають своє творче бачення, свою художню мову, яка розкриває сучасність у її напруженій динаміці.
Одна з таких робіт, яка «оселилася» у відділі краєзнавства є ручна робота кам’янецького вишивальника Олександра Романюка, а саме вишита картина, на якій відтворено споруда центральної міської бібліотеки ім. К. Солухи. Вишиває Олександр дрібним хрестиком, який дає змогу начебто «малювати» голкою на полотні. Усі вироби мають для майстра особливе значення, адже у кожен шов вкладена не тільки клопітка праця, зусилля і час, а й шматочок душі.
Рукоділля завжди вважалося ознакою справжньої жінки. Колись українки вишивали й шили. Тепер вони знаходять час для сучасних видів декоративно-прикладного мистецтва. Творчі люди завжди зможуть прикрасити дім власними ексклюзивними виробами. Вони перетворюють простір навколо себе в позитивний. Якщо людина знаходить собі хобі, в яке вкладає сили й час, вона стає щасливішою.
Культура, мистецтво – це те велике диво, яке робить людей ближчими, добрішими, людянішими. Людська уява не має меж, саме тому сьогодні у світі є справжні витвори мистецтва ручної роботи.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *