«Спортивна гордість міста»

Спорт – це той напрямок у житті, що діє на перспективу. У дорослому віці дитина неодноразово з вдячністю згадає про батьків, які віддали її у ту чи іншу секцію, адже заняття спортом гармонійно розвивають здібності людини, дозволяють укріпити силу волі та, звичайно, корисні для здоров`я.
Саме тому, з метою формування поняття про життя як найвищу цінність і здоров’я як найважливішу умову щасливого життя, свідомого ставлення до власного здоров’я, виховання любові до фізичної культури та спорту, 15 серпня у відділі краєзнавства центральної міської бібліотеки імені Костя Солухи відбувся День Інформації «Спортивна гордість міста». До книгозбірні завітали місцеві талановиті митці слова: поетична спілка «Ліра».
Про Україну – сильну і спортивну державу, про кам’янчан, які примножують славні традиції вітчизняного спорту, прославляючи Україну в світі, про здоров’я та гарне самопочуття, яке спорт дарує людині, про спортивні заклади міста, про все це присутні дізналися під час заходу.
Користувачі бібліотеки отримали корисну інформацію про здоровий спосіб життя, необхідність заняття фізичною культурою та спортом, про складники здоров’я, корисні та шкідливі звички, різноманітність видів спорту, а також ознайомилися з досягненнями кращих спортсменів міста.
Під час заходу звучали авторські вірші, присвячені спорту, у виконанні знаної місцевої поетеси клубу «Ліра» С. Кремінської.
В рамках Дня Інформації користувачам було презентовано книжкову виставку «Citius, altius, fortius» (швидше, вище, сильніше), яка об’єднала в собі декілька тематичних розділів, а саме: «В футбол грають всі!», «Extremе і все про нього», «Відрив по-зимовому!», «Світ водний та підводний», «Зі спортом по життю», «Золоті імена Кам’янеччини».
Популярним видом спорту в нашому місті є футбол. Про історію футболу, про видатних кам’янецьких футболістів присутні змогли дізнатися з книг, які представлені у розділі «В футбол грають всі!».
Справжнім любителям пригод не потрібно багато розмірковувати над пошуками чергової порції адреналіну. Достатньо було звернути увагу на розділ «Extremе і все про нього», матеріали якого розповідають, як звичайні речі можуть виявитись джерелом екстриму.
Пам’ятаєш неймовірні пригоди на санчатах? А що робити тепер, коли став значно дорослішим? Не засмучуйся! Література розділу «Відрив по-зимовому» надає інформацію, як не залягти в зимову сплячку, а вирушити на засніжені пагорби, щоб в черговий раз кинути виклик небезпеці та відчути незабутні емоції від подолання власного страху.
Воду люблять всі. Одних приваблює її спокійна блакитна гладь, інших захоплює бурхлива течія і величезні хвилі. На сьогоднішній день існує широкий вибір водних видів спорту на будь-який смак. Для тих, хто теж мріє підкорити стихію, розповіли матеріали розділу «Світ водний та підводний».
Ти катаєшся на роликах, чи граєш в теніс у себе в дворі? Якими ще видами спорту можна займатись для підтримки відмінної спортивної форми присутні дізналися у матеріалах розділу «Зі спортом по життю».
В літературі розділу «Золоті імена Кам’янеччини» підібрано багато цікавого про досягнення відомих спортсменів-кам’янчан.
Особливе слово подяки адресуємо чемпіонам, призерам та видатним тренерам, ветеранам фізичної культури і спорту за досягнення, які об’єднують наше суспільство, приносять радість усім шанувальникам.
Роль спорту в нашому житті дуже велика. І важливо, щоб пропаганда фізичної культури не сходила нанівець, а зростання її в масах тільки збільшувалося.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *