«Майстер графіки – Микола Панасюк»

Виставка графічних робіт художника-графіка розгорнута в відділі краєзнавства міської центральної бібліотеки імені Костя Солухи. Виставка приурочена до 70-річчя майстра, який він нещодавно відзначив.
Микола Панасюк тривалий час проживає у Кам’янці-Подільському, тому і більшість робіт присвячена саме цьому місту. Займається митець гравюрою та літографією, а також – живописом. Микола Іванович ще й пише вірші та оформляє книжки, зокрема автора Галини Юркової («Легенди скали над Збручем», «Легенди Хотинської фортеці», «Легенди Кам’янця на Поділлі» тощо). Головне – не зраджувати мистецтву. Триматися на плаву можна тільки в постійному пошуку, в кропіткій роботі. Мистецтво окриляє, очищає душу, підносить митця. Творчість це – спосіб життя, – вважає Микола Панасюк.
На виставці представлено більше десяти робіт митця, а також збірки віршів, до яких він власноруч малював ілюстрації.
Привітати ювіляра зібрались найближчі друзі художника: співавтор його збірок Г. Юркова, фотохудожники В. Стояновський і П. Ігнатьєв, поетеси Т. Дорошенко, М. Гаврилова, громадська активістка В. Назаришена, поетеса та композитор Ж. Мадич, яка виконала власні пісні. Також з привітальним словом виступив голова ветеранської організації міста Рогаль Л.В. і вручив почесну грамоту.
Приємно зустрічати Миколу Панасюка, адже він неодноразово брав участь в міжнародних виставках в Німеччині, Канаді, Норвегії тощо. На згадку про свою творчість автор подарував бібліотеці свої нові книги: «Села Золотої долини», «Поезія рідної землі», «Мистецький всесвіт і поезія душі».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *