«Чорнобиль – жива рана землі моєї»

26 квітня – знакова для України й усього цивілізованого світу дата, яка вже три десятиліття нагадує людству про наймасштабнішу техногенну катастрофу в світовій історії.
До 33-тьої річниці від дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф в центральній міській бібліотеці імені Костя Солухи оформлено виставку – спогад «Чорнобиль – жива рана землі моєї»
Метою виставки є збереження пам’яті про події Чорнобиля, шани й поваги до мужності тих, хто врятував життя майбутніх поколінь.
Виставка – спогад «Чорнобиль – жива рана землі моєї» складається з 3-х розділів: «Трагедія людства – Чорнобиль», «Живий плач мертвої зони», «Пам’ять та шана». На виставці представлені книги та періодичні видання, що розповідають про найбільшу катастрофу ХХ століття, демонструється фотоматеріали з місця трагедії, про людей, що врятували Україну і світ, про наслідки Чорнобильської аварії сьогодні.
Ця виставка є даниною пам’яті всім хто поклав своє життя і здоров’я заради ліквідації страшних наслідків Чорнобильської аварії, пересторогою всім прийдешнім поколінням.
Запрошуємо всіх відвідати виставку!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *