«Читання теж імідж»(до Дня краєзнавчих книг)

Сьогодні, в час духовного відродження України, значно збільшився інтерес читачів до її історичного минулого, зростає роль краєзнавства, зокрема його культурно-мистецьких, літературних напрямків. Саме бібліотека формує особистість на ґрунті історії, культури, традицій свого краю.
З метою розвитку інтересу до читання та популяризації краєзнавчої книги, 7 травня у приміщенні відділу краєзнавства центральної міської бібліотеки імені Костя Солухи було організовано книжкову панораму «Читання теж імідж» до Дня краєзнавчих книг.
На виставці експонуються книги різних років та тематик, які несуть свою особливу енергетику, не втрачаючи цінності в сучасному швидкоплинному часі.
Книжкова виставка об’єднала в собі декілька тематичних розділів, а саме:

– «Книжкові раритети» – родзинка виставки, найцінніша частина бібліотечного фонду, тому його вивчення, збереження і забезпечення доступу до нього сучасним та майбутнім поколінням є одним з найважливіших завдань в діяльності книгозбірні.
– «Історія» – книжкова добірка цього розділу розповіла читачам про нелегку історію Подільського краю, висвітлила історичні, археологічні та архітектурні пам’ятки міста.
– «Сучасна краєзнавча книга» – розділ містить у собі новинки сучасної художньої та галузевої літератури.

Якщо Вам хочеться завжди почуватись добре, підвищити рівень інтелекту, покращити пам’ять та розвинути гнучкість мислення, знайдіть час для читання – саме воно сприяє цьому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *