«Що впливає на вибір професії» (в рамках заходів з профорієнтації)

У житті кожної людини не так вже багато ситуацій, коли доводиться здійснювати глобальний вибір, який впливає на всю подальшу долю. Один з них молодим людям доводиться робити ще у школі. Це вибір майбутньої професії. І віднестися до цього вибору потрібно як до початку нового цікавого життєвого етапу, а не як до необхідності.
Для того, щоб допомогти молоді зорієнтуватися у виборі професії 16 січня у відділі краєзнавства Центральної міської бібліотеки ім. Костя Солухи пройшов захід з профорієнтації – «Що впливає на вибір професії». На захід було запрошено спеціаліста міського центру зайнятості з профорієнтації Нечитайло Лесю Анатоліївну, яка розповіла учням 9 класу ЗОШ №1 про ситуацію на ринку праці, професії, що користуються попитом у роботодавців, правилами вибору майбутнього трудового шляху, ознайомила з послугами служби зайнятості молоді, показала слайд-презентація « Шлях у виборі професії». На завершення було роздано рекламні буклети навчальних закладів міста та області, та навігатор з вибору професій.
Учні активно брали участь у дискусії щодо того, як обирати фах, які фактори впливають на цей вибір, що є складовими професійного успіху. Була представлена книжкова виставка «Поглянь у майбутнє».
Зустріч залишила приємні враження в учасників масового заходу. Вибір майбутньої професії – це важливий крок у самостійне життя і варто прислухатися до порад фахівців вже сьогодні, щоб уникнути типових помилок під час свого вибору. Сподіваємось, що такі заходи допоможуть дітям зорієнтуватися у розмаїтті професій і зробити свій правильний вибір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *