Ангели пам`яті» (до річниці трагічних подій на майдані)

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і вдячність за все, що її бійці зробили для нас. Вони пожертвували своїм життям за щастя інших, за кращу долю для своєї держави.
До дня вшанування трагічних подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року у відділі краєзнавства центральної міської бібліотеки ім. Костя Солухи в пам`ять про полеглих за майбутнє України проведено тиху акцію «Ангели пам`яті». На захід було запрошено учнів ЗОШ № 1. Діти дізналися про історію трагічних подій. Пам’ять жертв Майдану було вшановано хвилиною мовчання, а на честь Героїв Небесної Сотні було запалено свічку пам’яті. На заході лунали патріотичні вірші та пісні, відео сюжети. Також була представлена книжкова-виставка «Небесна Сотня – Герої нашого часу», яка містить документальні та художні книги сучасних українських авторів про події на Майдані, а також світлини Героїв Небесної Сотні та рекомендаційний список літератури «Неймовірна сила, Небачена гідність!».
Наприкінці заходу діти створили з паперу символічних білих янголів на згадку про тих Героїв, які віддали своє життя за мирну Україну під час Революції Гідності.
Декламування віршів, перегляд книг та відеосюжетів про трагічні події на Майдані, хвилина мовчання – усе це справило неабиякі враження і не залишило нікого з присутніх байдужим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *