«Мрійник» Живопис від Петра Ігнатьєва

21 лютого у відділі краєзнавства центральної міської бібліотеки ім. Костя Солухи відкрилася персональна виставка живописних робіт фотохудожника Петра Ігнатьєва «Мрійник».
Петро Дмитрович належить до тієї когорти митців, для яких творчість – це не лише спосіб самовираження, а й щоденна духовна робота. Живописні твори, представлені на виставці, вражають щирістю почуттів: любові, добра, краси. У кожній картині відчувається індивідуальність художника, власне бачення світу. Його реалістичні пейзажі наповнені повітрям, світлом, душевним теплом. Слідування натурі поєднується в його роботах з ретельним відбором і узагальненням. І, як наслідок, написані пейзажі мають силу яскравого неповторного образу.
Картини Петра Дмитровича – це бажання осмислити філософію міста, відтворивши кожен урбаністичний подих у дотику пензля. На виставці представлено 14 робіт, здебільшого пейзажі, де пізнається рідне місто та природа, що зачаровують яскравими кольорами. В теплій, дружній атмосфері художника привітали поціновувачі його таланту : друзі, рідні та колеги.
Виставка працюватиме до 22 квітня. Заходьте, помилуйтеся природою і талантом!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *