«Медові мелодії Товтр Бориса Кушніра» (до 100-річчя від дня народження краєзнавця і історика)

В історії кожної національної культури і літератури є імена видатних діячів, які достойно представляють свій народ у світовому сузір’ї його духовної спадщини. Борис Кушнір – автор багатьох наукових і науково-методичних праць, 9 книг, публікацій в українських часописах, член редакційних колегій деяких із них, викладач Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту, ветеран і подвижник краєзнавчого руху та історичного краєзнавства на Хмельниччині, відмінник освіти України. Він упродовж усього життя був невичерпним джерелом мудрості для всіх, хто його оточує.
До 100-річчя від дня народження талановитого педагога, відомого методиста та провідного краєзнавця 20 липня відділ краєзнавства Кам`янець-Подільської центральної міської бібліотеки ім. Костя Солухи до уваги користувачів представив виставку – спогад «Медові мелодії Товтр Бориса Кушніра».
На виставці представлена інформація про його життя, творчу та наукову діяльність, публікації із періодичних видань, а також книги, які зберігаються у фондах бібліотеки.
Борис Михайлович Кушнір був взірцем національної гідності, порядності, інтелігентності та відповідальності у своїй безкомпромісній любові до рідного слова, рідної землі.

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *