«Друковане слово – це оаза мудрості»

Сучасний світ потребує людини з високим рівнем загальної культури, освіти, людини цілеспрямованої, мобільної, здатної швидко орієнтуватися і приймати оптимальні рішення у складних обставинах. Але безперечним залишається одне: чим вищий рівень знань людини, тим більше вона відповідає всім цим вимогам, тим ширші можливості відкриваються перед нею, тим легше знаходить вона своє місце в суспільстві.
Оскільки книга відіграє надзвичайно велику роль у житті студентської молоді, а тим більше для студентів-першокурсників вона є вікном у світ знань, відділ абонемента центральної міської бібліотеки імені Костя Солухи презентує для своїх користувачів виставку-рекомендацію «Друковане слово – це оаза мудрості». На відкриття виставки завітали студенти третього курсу Кам’янець-Подільського коледжу культури та мистецтв.
Виставка представлена у 3 розділах, а саме: «Емоційна сфера особистості», де представлені навчальна й науково-популярна література з психології та саморозвитку, досягнення успіху в кар’єрі та особистому житті, побудови якісних взаємин і конструктивного спілкування; розділ «Філософська позиція» допоміг поринути у загадковий світ філософії; також кожен зміг помандрувати сторінками книг українських та зарубіжних авторів в розділі «Ти те, що ти читаєш», в якому експонується література на різні тематики задля гарного проведення вільного часу.
Читання книг збагачує життя, робить його більш цікавим і наповненим та допомагає пізнавати світ.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *