Духовний діяч епохи (до 140-річчя від дня народження І.Огієнка)

24 січня в центральній міській бібліотеці ім. Костя Солухи організовано День краєзнавства «Духовний діяч епохи», приурочений 140 – річчю від дня народження великого патріота України, видатного вченого, педагога, державного та церковного діяча Івана Івановича Огієнка. Метою ДК було вшанування Великого українця, популяризація його творчої діяльності в галузі історії і культурології, літератури і мовознавства, журналістики і поезії, філософії і богослов’я.
День краєзнавства розпочався презентацією ювілейної книжкової виставки «Велетень науки» у відділі краєзнавства для студентів медичного коледжу.
Для користувачів організовано зустріч із істориком , доцентом, викладачем Кам’янець-Подільського університету імені І.Огієнка Газіним Володимиром Володимировичем. В ході заходу слухачі ознайомились із багатогранною діяльністю Івана Огієнка на ниві українського відродження, переглянули наукові та літературні видання цього видатного вченого, зокрема повість лауреата премії ім. Івана Огієнка, письменника Мар’яна Красуцького, який є автором історичної повісті про Івана Огієнка «Грона калини червоні».
Послухали поетичні твори Огієнка «Помилуй боже Україну», «Про Україну», «Україно моя», «Українському народові в дні мого сімдесятип’ятиліття». Всі учасники ДК, доторкнувшись частинкою своєї душі до величезного пласту духовного та наукового скарбу, створеного Іваном Огієнком, взяли для себе частинку його патріотизму та великої любові до України.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *