«Серце, що кохає»

До самого романтичного свята року – Дня святого Валентина, 12 лютого у центральній міській бібліотеці імені Костя Солухи було презентовано книжкову виставку-натхнення «Серце, що кохає», завдяки якій всі охочі зможуть ознайомитися з творами сучасних авторів, про вічну нерозгадану таємницю першого почуття, про несподівані зустрічі з коханими людьми, про нестандартні романтично-яскраві моменти в житті і можливі повороти долі.
Виставка складається з чотирьох розділів:
«Підліткова lovestory»
«Кохання в кадрі»
«Бестселер про кохання»
«Провулок закоханих»
На презентації виставки були присутні студенти Бахмутського фахового коледжу культури та мистецтва ім. І. Карабиця. Вони не тільки більше дізналися про історію зародження та відзначення Дня святого Валентина, про традиції святкування в інших країнах, але й взяли участь у літературній вікторині та розважально-освітніх конкурсах. Під час проведення конкурсу «Ще раз про кохання» студенти повинні були назвати якомога більше відомих літературних творів про любов. У конкурсі «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я» потрібно було впізнати картини та назвати зображених на них відомих всьому світові закоханих. Усі отримали солодкі подарунки, а на додачу й гарний настрій.
Дизайн та оформлення виставки зупиняв погляд, приваблював і створював ліричний настрій відвідувачів бібліотеки. А біля святкової фотозони «Кохання – це…» кожен бажаючий міг зробити фото на згадку.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *