Він та Вона
![](https://i0.wp.com/kam-podcmb.zzz.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432099809_454533050229750_2507021471044933484_n.jpg?resize=720%2C981)
Запрошуємо на поетичний батл – шоу-змагання, присвячене майстерності складання віршів та їх емоційного виконання.
Упродовж 5 раундів поети читатимуть вірші, креативитимуть, ламатимуть стереотипи, дивуватимуть нас і дивуватимуться самі. У запеклому герці зіткнуться:
- чарівна та неповторна, загадкова та креативна, щира та ніжна киянка, яка з поміж усіх українських міст обожнює наш старовинний і водночас молодий Кам’янець-Подільський, – Ксенія Нестеренко
- мужній та романтичний, суровий та творчий мрійник, математик із ліричною душею, якого надихають мальовничі та історичні місця Кам’янця-Подільського – Віталій Міхалевський