«Острів любові Мар’яна Красуцького»

25 січня в центральній міській бібліотеці імені Костя Солухи організовано День краєзнавства «Про те, що в серці назавжди», з нагоди вшанування ювілею відомого письменника, заслуженого журналіста України, члена Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України.
Вшанування розпочато у відділі краєзнавства центральної бібліотеки презентацією ювілейної виставки «Художній світ Мар’яна Красуцького». Бібліографічний огляд його творів проведено на абонементі, а далі дійство перемістилося до читального залу. Сюди завітали шанувальники творчості Мар’яна Івановича, його колеги по перу, друзі, знайомі, родичі. Його приїхали привітати голова Хмельницької обласної організації НСПУ Петро Маліш та голова Хмельницької міської організації НСПУ Віталій Міхалевський, які урочисто передали Мар’яну Івановичу Грамоту Хмельницької обласної ради та нагородили його почесною грамотою Хмельницької обласної організації НСПУ.
Про життєвий і творчий шлях письменника розповідали бібліотечні працівники, а колеги Станіслав Стояновський та Олег Будзей доповнювали спогадами та уривками із творів Мар’яна Івановича. Міська рада ветеранів також приєдналася до вітання ювіляра та вручила Подяку за заслуги на ниві журналістики.
У своїх творах письменник не раз звертається до історії рідного краю, інсценівку одного із них (історико-документальна повість «Грона калини червоні») здійснили студенти коледжу культури і мистецтв (художній керівник Інна Семенків). В свою чергу Мар’ян Іванович щиро дякував всім за цікаву зустріч та приємне спілкування. Музичні вітання ювіляру дарували учениці міської школи мистецтв Віолетта Камінська та Єлизавета Швед, а всі учасники вечора зичили йому здоров’я, натхнення та многая літа.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *