«Ми – діти природи»

До Міжнародного дня Землі центральна міська бібліотека імені Костя Солухи організувала 20 квітня у міському ліцеї диспут «Ми – діти природи». Метою заходу було виховувати у молодого покоління любов до природи, бережливе ставлення до неї, усвідомлення того, що їм жити в XXI столітті.
Захід розпочався з відео-презентації одного із мальовничих куточків України – Поділля, який здійснила фахівець з екологічної освіти національного природного парку «Подільські Товтри» Олена Дем’янова. Неповторна, досконала краса природи та руйнівний вплив на неї людини, вразили учнів.
Слухачі заходу замислились скільки багато видів рослин занесене до Червоної книги України, а також про необхідність їх охорони. Це викликало жваве обговорення наболілих екологічних проблем і довкілля. Під час диспуту висвітлювались такі питання: «Екологічна ситуація на планеті», «Шляхи розв’язання екологічних проблем?», «Любити природу – означає берегти Батьківщину?», «Жити красиво і жити в злагоді з природою – одне і те саме?», «Я і природа: особисте ставлення до навколишнього середовища».
Доповненням до диспуту був огляд книжкової виставки «Живої природи душа промовляє».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *