«Життя за правилами»

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.
7 лютого центральна міська бібліотека імені Костя Солухи організувала для учнів ліцею I-III ст. «Славутинка» годину повідомлень «Життя за правилами».
Метою заходу була інформаційно-просвітницька робота серед учнів старших класів направлена на формування моделі безпечної поведінки та позитивного ставлення до вимог безпеки учасників дорожнього руху, на вироблення культури управління транспортними засобами. Розширення знань про причини небезпечних ситуацій на дорогах за для поглиблення знань учнів з правил дорожнього руху. Закріпити знання учнів про правила пішоходів, закріпити знання учнів про правила дорожнього руху зі сторони пішохода, а також зі сторони водія. Поглибити та закріпити знання про безпеку руху велосипедиста, як основного виду транспорту підлітків. Зберегти знання про дорожні знаки, продовжити формування уяви школярів про безпеку дорожнього руху під час пересування по вулицям та дорогам.
Присутні ознайомилися, що таке правила дорожнього руху і чому так важливо їх дотримуватись, про різноманітні ситуації на дорозі та знаки і правила, які допомагають зорієнтуватись на вулиці та взяли участь у вікторині «Дорожні знаки та їх значення».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *