«Вода – дорогоцінний дар природи» (до Міжнародного дня Дністра)

Водні ресурси являють собою стратегічний, життєво важливий природний ресурс, що має особливе значення. Річка Дністер вважається одна з найкрасивіших у Європі і друга за величиною в Україні.
Ідея відзначення дня Дністра полягає в тому, щоб нагадати всім мешканцям басейну про природну цінність річки, про традиції корінних мешканців виявляти турботу та бути відповідальним за природне багатство, адже відзначення згаданого Міжнародного дня покликане сприяти приверненню уваги до актуальних проблем Дністра, його збереження та раціонального використання.
Саме тому 9 липня з нагоди святкування Міжнародного дня Дністра з метою пропаганди екологічного захисту вод, відтворення водних ресурсів в басейні р. Дністер та її приток у відділі краєзнавства центральної міської бібліотеки імені Костя Солухи було презентовано книжкову виставку «Вода – дорогоцінний дар природи».
На виставці представлені матеріали про фізико-географічні характеристики, видовий склад флори і фауни прибережно-водної зони Дністра, екологічний стан природного середовища басейну річки, а також література про один з найбільших заповідників – національний природний парк «Подільські Товтри», який розташований вздовж Дністра.
Раціональне використання водних ресурсів, гармонізація взаємин людини і природи, охорона навколишнього середовища – ці питання відносяться до найбільш актуальних проблем сьогодення, бо торкаються кожного жителя планети, оскільки від їхнього вирішення залежить майбутнє всього людства.
Наше спільне завдання – сприяти збереженню та примноженню багатств Дністра.
Бережімо та охороняймо життєдайні води Дністра!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *