Свято тріумфу і печалі (до Дня вигнання з міста нацистських окупантів )

26 березня ми відзначили річницю визволення м. Кам’янця-Подільського від фашистських поневолювачів. Долаючи жорстокий опір противника, воїни-визволителі у тяжких боях йшли зруйнованими містами і селами, аж поки на українській землі не залишилося жодного ворожого солдата.
З метою вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні, 23 березня в Центральній міській бібліотеці ім. К. Солухи проведено День краєзнавства «Свято тріумфу і печалі», присвячений до Дня визволення Кам’янця-Подільського від нацистських військ. Пам’ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині. На захід запрошено наукових співробітників Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Венгрову Ольгу та Ірину Лехіцьку, яка виступила з презентаційним матеріалом «Події у Кам’янці-Подільському у березні-квітні 1944 року. Визволення чи окупація?».
Також до уваги присутніх відділом краєзнавства представлена книжково-ілюстративна виставка «Над Смотрич рікою». Створена експозиція є даниною шани та поваги воїнам-визволителям нашого міста.
Ми віримо, що українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу нашого краю!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *